Cype Connect

CYPE Connect papildus tērauda elementu savienojumiem var modelēt un analizēt savienojumus starp koka konstrukcijas elementiem, kā arī tērauda un koka savienojumus, izmantojot galīgo elementu metodi. Šī lietojumprogramma izmanto OpenSees aprēķinu programmu.

Ievads

CYPE Connect ir rīks savienojumu modelēšanai, analīzei un koda pārbaudei tērauda un koka konstrukcijās, izmantojot galīgo elementu metodi. Programmā ir iekļauts OpenSees© analīzes dzinējs, kas izstrādāts Kalifornijas Universitātē Bērklijā, lai veiktu pilnīgas analīzes. Papildus projektiem un pārbaudēm, CYPE Connect ir rīks lapu ģenerēšanai ar detalizētiem savienojumu rasējumiem.

Programmas atbalstītās darbplūsmas

CYPE Connect piedāvā dažādas darbplūsmas iespējas, jo tas ir Open BIM rīks un ir savienots ar BIMserver.center platformu.

  • Atsevišķu savienojumu modelēšana, analīze un grafiskā informācija tiek pilnībā veikta pašā programmā
  • Tērauda konstrukcijas importēšana, kas iepriekš tika analizēta CYPE 3D
  • Tērauda konstrukcijas importēšana, kas iepriekš tika analizēta CYPECAD
  • Konstrukciju tērauda modeļu importēšana IFC formātā, izmantojot IFC augšupielādētāju
  • Ar citiem rīkiem izstrādātu struktūru importēšana, izmantojot StruBIM augšupielādētāju
Workflows supported by the program

Darba vide

CYPE Connect darba vide atbilst citu CYPE modelēšanas rīku stilam.

Augšējā rīkjoslā ir galvenās funkcijas projektu bibliotēku izveidei, analizējamo mezglu izveidei un pārvaldībai, kā arī savienojumu rediģēšanai un analīzei.

Modeļa apskates laukums atrodas galvenā interfeisa labajā pusē un ļauj lietotājiem izvēlēties analizējamos savienojumus, kā arī skatīt visus projekta elementus 3D formātā.

Projektā esošo mezglu saraksts atrodas kreisajā pusē. Jebkurš 3D modelī atlasītais elements tiek iezīmēts sarakstā un otrādi. Programma arī informē lietotājus par katra savienojuma statusu, izmantojot brīdinājuma simbolus.

Apakšējā kreisajā stūrī tiek parādīts detalizēts sarakstā vai 3D modelī atlasītā mezgla skats.

CYPE Connect