Cype StruBIM Steel

StruBIM Steel ir programma, kas izstrādāta konstrukciju tērauda detaļu BIM modeļu izveidei un uzturēšanai. Šī programma ļauj lietotājiem izveidot precīzu BIM modeli, kas ietver konstrukcijas definēšanai nepieciešamos elementus (sekcijas, plāksnes, skrūves, sadurmetinājumus un stiprinājumus). Rezultātu izvadīšanai programma nodrošina veikala rasējumus DSTV formātā.

Ievads

StruBIM Steel ir programma tērauda konstrukciju detaļu veikšanai. Šī programma ietver dažādus rīkus BIM modeļa modelēšanai vai importēšanai un ļauj lietotājiem precīzi definēt visus nepieciešamos elementus, piemēram, sekcijas, plāksnes, bultskrūves, metinājumus un enkurus. Rezultātā lietojumprogramma nodrošina ražošanas failus DSTV formātā.

Programmas atbalstītās darbplūsmas

Tā kā StruBIM Steel ir Open BIM rīks un ir savienots ar BIMserver.center platformu, tas piedāvā dažādas darbplūsmas iespējas.

  • Tērauda konstrukciju modelēšana tieši StruBIM Steel
  • Tērauda konstrukcijas importēšana, kas izstrādāta CYPE 3D
  • Tērauda konstrukcijas importēšana, kas izstrādāta CYPECAD
  • Tērauda konstrukciju modeļu importēšana IFC formātā, izmantojot IFC augšupielādētāju
  • Citos rīkos izstrādāto struktūru importēšana, izmantojot StruBIM augšupielādētāju
stribum steel

Darba vide

StruBIM Steel darba vide ir līdzīga citiem CYPE modelēšanas rīkiem, un tajā ir dokstamu logu sistēma, ko var pielāgot, lai pielāgotu darbvietu projekta vajadzībām.

Ekrāna augšējā kreisajā stūrī ir divas atsevišķas cilnes: “Modelis” un “Dokumenti”.

Modelēšanas apgabals atrodas sākuma ekrāna labajā pusē, un tajā tiek ievadīti, rediģēti un vizualizēti 3D visi projekta elementi.

Galvenajā rīkjoslā ir dažādas funkcijas atkarībā no cilnes “Modelis” vai “Dokumenti”. Varat izveidot projektu bibliotēkas, ievadīt vai rediģēt elementus, izmērīt modeļa elementus, analizēt savienojumus, kā arī numurēt un pārvaldīt lapas.

Kreisajā pusē ir galvenie rīki, lai definētu projekta skatus, pārvaldītu nolasīto elementu skatu, tagus un pašus elementus.

cype Working environment