OFFLINE režīms

ARCHLine.XP 2023-2024 un jaunākiem izdevumiem ierobežota laika OFFLINE režīms ir iespējams, izmantojot programmatūras licenci. Tas ļauj lietotājam turpināt darbu, ja nav pieejams interneta savienojums.

Kāda ir atšķirība OFFLINE režīma izmantošanā starp 2023. un 2024. gada versiju?

BEZSAISTES REŽĪMS ir jābūt lietotāja “plānotam notikumam”, nevis pārdomām, kas nozīmē, ka jums tam ir jāsagatavojas iepriekš. Ja pēkšņi atrodaties bez interneta, ir par vēlu pāriet bezsaistē.

OFFLINE MODE lietotājam nav jābūt “plānotam notikumam”, atšķirībā no iepriekšējām versijām, tam nav iepriekš jāsagatavojas. Kad ir aktīvs OFFLINE REŽĪMS, jums periodiski tiks atgādināts ar ziņojumu, ka maksimālais laiks, ko varat pāriet bezsaistē, ir 24 stundas.

Kā atpazīt, kurā režīmā darbojas programmatūra? Pulksteņa rāmis un fona krāsa mainās pirms atlikušo dienu skaita augšējā labajā stūrī.

Zaļš ar melnu rāmi: tiešsaistes režīms, licence ir derīga

Zaļš ar baltu rāmi: tiešsaistes režīms, bet licences derīguma termiņš ir beidzies

Zaļš ar sarkanu rāmi: tiešsaistes režīms, bet licence darbojas citā datorā

Dzeltens ar melnu rāmi: bezsaistes režīms, licence ir derīga

Dzeltens ar baltu rāmi: bezsaistes režīms, bet licences derīguma termiņš ir beidzies

Violeta: neizdevās izveidot savienojumu ar serveri

Pārslēdzieties starp darbu bezsaistē un darbu tiešsaistē.

Lai pārslēgtos uz plānoto OFFLINE režīmu, ir nepieciešams interneta savienojums.

Noklikšķiniet Offline Mode.

Noklikšķiniet uz dienas kalendārā, lai atlasītu vēlamo laika periodu (maks. 15 dienas), pēc tam noklikšķiniet uz Start offline mode.

Bezsaistes režīmā jūs saņemat maksimālo 15 dienu laika periodu, kas tiek skaitīts no brīža, kad pārejat uz bezsaistes režīmu.

Pēc programmatūras restartēšanas augšējā labajā stūrī ar dzeltenu fonu parādās pulkstenis un blakus atlikušo dienu skaits.

Jāņem vērā:

1. Ja dators nav savienots ar internetu pēc laika perioda beigām, programmatūru nevar palaist vēlreiz.

2. Ja dators atkal tiek pievienots internetam pēc OFFLINE režīma laika perioda beigām, programmatūra automātiski pārslēgsies atpakaļ tiešsaistes režīmā.

3. Ja interneta savienojums atkal ir izveidots, pirms beidzas OFFLINE laika periods, programmatūra manuāli ir jāpārslēdz atpakaļ tiešsaistes režīmā, izmantojot to pašu komandu. Noklikšķiniet uz Offline Mode.

Noklikšķiniet uz sarkanās pogas — Return to Online mode. Pēc tam programma restartēsies.

4. Ja dators paliek OFFLINE režīmā pēc atļautā laika perioda beigām, to var pārslēgt atpakaļ tiešsaistes režīmā tikai no tā paša datora. Ja šis dators kāda iemesla dēļ nav pieejams, licenci var pārslēgt atpakaļ uz tiešsaistes režīmu tikai pēc personīgas pieteikšanās konta lapā archlinexp.com vietnē.