ZWCAD

ZWCAD licenču veidi

ID licence

 

ID licence – simbolu koda atslēga, kas aktivizē programmu. Dotajai atslēgai nav fizisku detaļu. Lietotājs drīkst pārnest šo atslēgu/kodu no datora uz datoru bez ierobežojuma. Lai aktivizētu ZWCAD programmu datorā, nepieciešams ievadīt ciparu kodu (kods ir jāievada tikai pirmo reizi). Versija ar ID kodu ir piemērota gadījumos, kad lietotājs strādā uz viena datora, it īpaši, ja tas ir portatīvais dators. Minimālais licenču skaits ir 1 gb.

Ja pazūd ID koda atslēga, piem., datoram nobrūk cietais disks, tādā gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu info@zwcadsoft.lv ar lūgumu atjaunot licenci. ID koda atjaunošana ir BEZMAKSAS.

ZWCAD ID koda licence ir divu veida – Stand-alone un Tīkla versija (NET). Stand-alone versija NAV PAREDZĒTA lietošanai izmantojot tuneļu pieslēgumus (REMOTE DESKTOP). Ja Lietotājs plāno strādāt, izmantojot tuneļu pieslēgumu (REMOTE DESKTOP), tad jāpērk ir Tīkla licence.

Stand-alone darbosies gadījumā, ja Lietotajs atradīsies fiziski pie datora, vai arī tiks izmantotas attālinātās vadības programmas, piemēram, TeamViewer, Anydesk u.c.

Gadījumos, ja ir neskaidrs, kā Lietotāji izmantos programmu, iespējams pasūtīt servisa kodus un izmēģināt abas licences pirms pirkuma veikšanas bez maksas.

USB atslēga ar kodu

USB atslēga ar kodu – aktivizācijas kods, kas atrodas USB. Lai aktivizētu programmu uz Jūsu datora, Jums ir jāievieto USB datorā un jāievada kods (kods jāievada tikai pirmo reizi). USB atslēgu var izmantot vienlaicīgi tikai uz viena datora, bet programmu ZWCAD varat instalēt uz vairākiem datoriem. USB licences versija ir piemērota gadījumos, kad lietotājam ir jāstrādā uz vairākiem datoriem (ne vienlaicīgi), piemēram, biroja datorā, pārnēsājamā datorā, vai mājas datorā.
Ja USB tiek pazaudēta, licence jāiegādājas no jauna par pilnu cenu.